CENTRUM

Biz Kimiz?

Centrum Denetim ve Centrum Danışmanlık olmak üzere iki ayrı iş koluna sahip olan Centrum yerel ve uluslararası hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır.

Centrum Denetim

Centrum Denetim, uluslararası ve yerli şirketlere vergi, bağımsız denetim, kurumsal finansman, iç denetim, kurumsal risk, iş ve sosyal güvenlik danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Centrum Denetim'in kadrosunda Maliye Bakanlığı bünyesinde hesap uzmanı olarak görev yapmış ve özel sektörde Türkiye'nin en büyük şirketlerinde denetim ve danışmanlık alanında tecrübe sahibi uzmanlar bulundurmaktadır.

Halihazırda şirketimiz bünyesinde İstanbul ve Ankara'de bulunan iki ayrı ofiste 40'ın üzerinde teknik personel çalışmakta olup, farklı sektör ve ülkeden çok sayıda kurumsal firmaya danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.

Şirketimiz, firmalara stratejik bir çözüm ortağı olarak yaklaşmakta olup, kurumsal yapısı ile mesleki etik kurallara bağlı kalarak ihtiyaca uygun hizmet vermeyi misyon olarak üstlenmiştir.

Uluslararası standartlarda hizmet vermeyi ilke edinen Şirketimiz, müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, esnek ve üstün nitelikte hizmet anlayışı ile denetim mesleğinin standartlarını yükseltmeyi temel misyon olarak benimsemiştir.

Her biri konusunda birer uzman olan ortaklarımız en kıymetli varlığımız olan müşterilerimiz ile birebir ilgilenmekte, zaman sınırı olmayan bir çalışma anlayışı ile kişisel bilgi ve deneyimlerini kendileri ile paylaşmaktadır.

Centrum Danışmanlık

Centrum Consulting, uluslararası danışmanlık ve transfer fiyatlandırması alanında hizmet veren, Türkiye'nin ilk butik şirketi olarak 2016 yılında kuruldu.

Şirketimiz uluslararası danışmanlık ve transfer fiyatlandırması konularında bağımsız bir danışmanlık firması olarak hem Türk hem de yabancı şirketlere hizmet veriyor.

Centrum Consulting çatısı altında uluslararası vergi ve transfer fiyatlandırması alanlarında edindiğimiz tecrübeyi yepyeni bir noktaya taşıyoruz.

Centrum Consulting, uzun yıllar Maliye Bakanlığı, çok uluslu şirketler ve uluslararası denetim firmalarında çalışan ortakları aracılığı ile sadece size özgü hizmetler sunuyor. Böylece, kendimize özgü bakış açısıyla yerelde edindiğimiz bilgiyi uluslararası tecrübelerimizle birleştirdiğimize inanıyoruz.

Centrum Consulting, güçlü uluslararası networkü ile operasyonlarını sürdürüyor ve tüm dünyadan deneyimli profesyonellere ulaşmak için güvenilir iş ortağınız olarak hizmet veriyor.Centrum Danışmanlık

www.centrumdanismanlik.com.tr