CENTRUM

Bizden Haberler

 • Centrum, alanında en prestijli yayıncılardan birisi olan International Tax Review tarafından Türkiye'de vergi ve transfer fiyatlandırması alanlarında Tier 2 firma olarak seçildi.
  Centrum Denetim'in Vergi alanında Tier 2 firma olarak seçimlesi hakkındaki duyurumuza ulaşmak için lütfen tıklayınız.

  Centrum Consulting'in Transfer Fiyatlandırması alanında Tier 2 firma olarak seçimlesi hakkındaki duyurumuza ulaşmak için lütfen tıklayınız.
 • International Tax Review - European Tax Awards 2017
  Centrum Consulting olarak, Dünyanın en önde gelen yayıncılarından International Review tarafından her yıl verilen “European Tax Awards 2017” için aşağıda belirtilen kategoride aday olarak gösterildiğimizi sizlerle paylaşmaktan dolayı gurur duymaktayız.

  Yılın Transfer Fiyatlandırması Şirketi - Türkiye


  European Tax Awards ile ilgili duyurumuza ulaşmak için lütfen tıklayınız.
 • Reel Sektör Programı Centrum Denetim YMM ve Danışmanlık
  10 Ekim 2015 Cumartesi günü Bloomberg TV'de yayınlanan "Reel Sektör" isimli programda, Şirketimiz ve yakaladığımız çizgiyi ele alan 15 dakikalık bir röportaja yer verilmiştir.

 • 28 Mayıs Cumartesi günü TGRT Haber'de yayımlanan "Gelişen Türkiye" isimli programda, güncel vergisel konular hakkında görüş ve önerilerimizin yer aldığı söyleşi
 • TRANSFER FİYATLANDIRMASI RİSKLERİNİZİN FARKINDA MISINIZ?
  Ücretsiz Transfer Fiyatlandırması Check-Up Hizmeti Sunuyoruz

  Centrum Consulting, transfer fiyatlandırması incelenme riskinizi ve Türk transfer fiyatlandırması mevzuatı çerçevesinde şirketinizin mevzuata uyum düzeyini ölçen, oldukça gelişmiş ücretsiz bir check-up hizmeti sunuyor.

  Transfer Fiyatlandırması İncelenme Riski ve Uyum Derecenizi Ölçüyoruz

  Çalışmamızı, Centrum Consulting tarafından geliştirilen ve şirketlerin transfer fiyatlandırması açısından incelenme riski ve uyum derecesinin ne seviyede olduğunu ölçen bir modül aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

  Çalışmamızın Çıktısı Olarak Şirketinize Özet Bir Rapor Sunuyoruz

  "Transfer Fiyatlandırması Risk ve Uyum Değerlendirme Modülü"nün mevcut verilere uygulanması sonucunda şirketinizin transfer fiyatlandırması incelenme riski ve mevzuata uyum derecesine ilişkin kısa bir rapor hazırlıyor ve şirketinize sunuyoruz.

  Ücretsiz check-up hizmetimiz hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı broşüre erişmek için tıklayınız.