Sizi Arayalım
Türkiye Temsilcisi Olduğumuz ETL Global, Uluslararası Muhasebe Toplulukları Arasına Dünya Genelinde 16. Sıradan Dahil Olmuştur

Uluslararası Vergi Bülteni: 06.03.2020/8

Türkiye Temsilcisi Olduğumuz ETL Global, Uluslararası Muhasebe Toplulukları Arasına Dünya Genelinde 16. Sıradan Dahil Olmuştur

Uluslararası Muhasebe Bülteni (International Accounting Bulletin – IAB) tarafından dünya genelinde gelir ve üye bazlı yapılan sıralamada CENTRUM olarak Türkiye temsilcisi olduğumuz, Almanya’nın en büyük muhasebe ve vergi şirketi olan ETL Global’in uluslararası sıralamada 16’ncı olarak listelendiğini duyurmaktan gurur duymaktayız.

Bu vesileyle ETL Global saygın kurumlarca dünya genelinde ilk 20 topluluk arasında başarıyla yer almış bulunmaktadır.

ETL Global, bu yıl ilk kez söz konusu sıralamaya başvurma kararı almıştı.

Bugün ETL Global 50’den fazla ülkede 8.000’den fazla profesyonelle temsil edilmekte olup, 40 yılı aşkın tecrübesiyle global bilgi ve kaynakların yerel hizmetlerde entegre biçimde kullanılmasının getirdiği avantajla hizmet vermeye devam etmektedir. 2020 yılında ETL Global satın almalar ve proaktif gelişmeler sayesinde mevcut büyüme rakamlarına hız katarak çalışmalarına devam etmektedir.

ETL Global, KOBİ’lere ve ticaret şirketlerinin ihtiyaç duyduğu profesyonel hizmetlerin en önde gelen sağlayıcısı olmayı hedeflemekte ve mevcut satın almalar odağında, ETL Global bünyesinde 2020 yılında %10-15 arası büyümeyi öngörmektedir.

Dünya çapında yer aldığımız sıralama ile müşterilerimizin hizmetlerimize olan güvenini arkamızda hissetmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Dünya genelinde hizmet vermekte olan ve dünyanın en büyük iş ağlarından olan ETL Global’in bu başarısına katkıda bulunmaktan ve ETL Global nezdinde ülkemizi temsil etmekten duyduğumuz memnuniyeti paylaşmaktan gurur duymaktayız.

CENTRUM olarak global işbirliklerimizi faaliyet gösterdiğimiz her alanda geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda, hizmet verdiğimiz alanlarda yurtdışında hizmet almak isteyen müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Saygılarımızla.

Dosyalar