Sizi Arayalım
Çatı Kuruluşumuz ETL Global, “En İyi 20 Uluslararası Muhasebe Ağı 2020” Sıralamasında Bu Yıl 15. Sırada Yer Aldı

DUYURU: 25.11.2020/182

Çatı Kuruluşumuz ETL Global, “En İyi 20 Uluslararası Muhasebe Ağı 2020” Sıralamasında Bu Yıl 15. Sırada Yer Aldı

İngiltere merkezli ticari yayın kuruluşu Accountancy Age’in her yıl gelir ve personel kriterlerine göre yaptığı “Top 20 International Networks 2020” sıralamasında çatı kuruluşumuz ETL Global’in En İyi 20 Uluslararası Network arasında 15. sırada yer aldığını görmekten büyük heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Tam sıralamayı görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu başarı, dünyanın en büyük profesyonel hizmet firmaları networklerinden biri olarak konumumuzu sürekli olarak geliştiren ETL GLOBAL üyelerinin profesyonelliğinin, sunulan birinci sınıf hizmetin ve kapsamlı uzmanlığın taahhüdüne dayanmaktadır.

2021 yılında da ETL GLOBAL, dünyanın dört bir yanındaki müşterileri için profesyonel hizmetlerin öncü sağlayıcısı olmak için, tüm üyeleri ile işbirliği içerisinde çalışmaya ve networküne yeni üyeleri entegre etmeye devam edecektir.

ETL GLOBAL şu anda 50'den fazla ülkede 9.000'den fazla profesyonel tarafından temsil edilmektedir. ETL GLOBAL ortakları, “Yerel İşletme, Küresel Vizyon” Felsefesi ile onlarca yıllık deneyimlerini ve yerel hizmet avantajlarını küresel bilgi ve kaynağın gücüyle sunmaktadır.

Tüm ETL GLOBAL Network’ünü bu büyük başarı için tebrik ediyoruz.

En iyi Vergi Firmaları

Dosyalar